Menü Schließen

$243,000,000 Transfer Bitcoinów obraca głowy jako jeden z najzamożniejszych kryptońskich wielorybów na Ziemi budzi się

Ogromna transakcja Bitcoin powoduje poruszenie wśród handlarzy kryptoflami.

Wielki, anonimowy posiadacz kryptociągu właśnie przeniósł wszystkie Bitcoiny do jednego z najbogatszych portfeli w historii, wysyłając 19.722 BTC o wartości ponad 243 milionów dolarów za opłatą 139 dolarów.

Transakcja została po raz pierwszy zauważona przez obserwującego wieloryby robota Alarm Wielorybów.

Portfel wysyłkowy, który po raz pierwszy otrzymał Bitcoin w grudniu 2018 roku, został sklasyfikowany jako 37. największy adres BTC na świecie przed transakcją.

Według najnowszych danych z łańcucha blokowego, wieloryb przeniósł Bitcoin do pustego portfela BTC. W 195.2 częściach BTC, z wyjątkiem jednego adresu, który został wysłany nawet 200 BTC, Bitcoin został rozprowadzony pod różnymi adresami.

Jak dotąd, krypto waluta nie wydaje się zmierzać do żadnych znanych adresów wymiany kryptograficznej, gdzie mogłaby być sprzedawana na otwartym rynku. Ponieważ żaden z tych adresów nie został zidentyfikowany, nie wiadomo, czy BTC należy do wczesnego inwestora, czy do instytucji zarządzającej dużymi kwotami kryptograficznymi.

Dane firmy Glassnode, zajmującej się analizą kryptograficzną, wskazują, że liczba istniejących wielorybów Bitcoinów rośnie od stycznia, osiągając najwyższy poziom we wrześniu 2017 r. W związku z tym, że nie zidentyfikowano żadnego z tych adresów, nie wiadomo, czy BTC należy do wczesnego inwestora, czy do instytucji zarządzającej dużymi kwotami kryptograficznymi.