Opcje binarne Podstawy

Opcje binarne zaoferować wszystkie rodzaje czasów wygaśnięcia, od 5 minut do końca tygodnia lub na końcu miesiąca. opcjeonline.com Dla tych, którzy chcą być bardzo aktywna na rynku, choć istnieje druga opcja binarna 60. Ponieważ opcje te wygasają w ciągu jednej minuty można potencjalnie zrobić setki transakcji dziennie. Oznacza to, że nawet niewielka ilość ryzykował na każdym handlu, można dokonać albo lose-wiele w ciągu jednego dnia.

60 sekund Opcje binarne Podstawy

Podobnie jak tradycyjne opcji binarnych, jeśli uważasz, że dany składnik aktywów będzie wyższa niż obecna cena 60 sekund od teraz będziesz zakup opcji call. tutaj Jeśli wierzysz atutem będzie niższa niż bieżąca cena 60 sekund od teraz będziesz kupić opcję sprzedaży. Prawidłowa ocena wyląduje Ci wstępnie określoną wypłatę, zazwyczaj pomiędzy 60 a 70% w stosunku do pieniędzy w obrocie (plus można dostać pieniądze, które umieszczone na handlu z powrotem). Wybierz źle, i tracisz kwotę, którą umieszcza się na handlu.

W 60 sekund uruchamia drugi umieścić handlu. http://www.opcjeonline.com/iq-option/ Więc jeśli miejsce handlu w 9:45:15 AM, twój opcja binarna wygasa 9:46:15 AM, 60 sekund później.

Rysunek 1. 60 sekund Opcje binarne

Źródło: EasyXP

Rysunek 1 przedstawia zrzut ekranu około 60 drugich opcji binarnych. istnieje tutaj Wypłata wynosi 67%, w tym przypadku, a cena docelowa jest aktualna cena.

Można by kliknąć „High” lub „Low (nie pokazano), co jest równoważne wybraniu kupna lub sprzedaży, jeśli uważasz, że kurs będzie powyżej ceny docelowej w ciągu 60 sekund. W 60 sekund zaczyna jak najszybciej zablokować w handlu. Często broker będzie również kilka innych expiries krótkoterminowych, jak również. W tym przypadku, jeśli kliknij menu można także wybrać 60 sekund 120 sekund lub 300 sekund.

Zalety

Główną zaletą jest to, że można w zasadzie handlu tyle, ile chcesz. Teoretycznie można zrobić handlu co kilka sekund lub zasadniczo tak szybko, jak można kliknąć myszką. W ten sposób można skorzystać z wszelkich możliwości krótkoterminowych mogą zostać wyświetlone bez potrzeby martwić się o znalezienie czasu wygaśnięcia, że pasuje do Twojego ram czasowych. grzebać Wystarczy kliknąć, aby kupić put lub zadzwoń i poczekaj 60 sekund. Handlu wiele zasobów i można mieć wiele transakcji na tym samym czasie, wszystkie wygasające w bardzo krótkim czasie.

Z punktu widzenia notowań 60 sekund Opcje binarne pozwalają wykorzystać silnych ruchów na rynku efektywnie. Jeśli kurs EUR / USD na przykład wywiera bardzo silny rano, a trzeba jeszcze do czasu swoją pozycję, są szanse, kurs EUR / USD jest nadal będzie silna 60 sekund od teraz. Dlatego te opcje pozwalają skakać do przepływu rynku i wyjść z handlu szybko, zanim wystąpi głównym odwrócenie. To powiedziawszy, to musisz umiejętności w celu określenia, kiedy siła może zanikać, ostrzegając, że czas się wycofać.

Pozwala to wykorzystać każdą możliwą okazję, a potencjalnie rack kilka dużych przyrostów dziennych.

Niedogodności

Choć można handlować dużo w ciągu dnia z 60 używanych opcji binarnych i potencjalnie zarobić dużo pieniędzy, można również stracić dużo. „Over-handlu” jest powszechne wśród nowych przedsiębiorców, którzy chcą spróbować złapać każdy ruch na rynku, ale nie są one prawdopodobne Transakcje wysokie prawdopodobieństwo, aby wygrać. Dobry set-up często podejmują czas się rozwijać, a więc za pomocą 60 sekund Opcje binarne może być rozproszony przez przeciętny lub słaby handlowych zestawów, brakuje dobrych.

Wypłaty na 60 sekund opcji binarnych jest na ogół niższe niż w innych bardziej tradycyjnych rodzajów opcji binarnych, w okolicach 60%. Oznacza to, że trzeba mieć bardzo wysoki wskaźnik wygrana podczas handlu. Jeśli stracisz 100% kapitału Ci handlu na przegranych, a tylko sprawi, 67% (na przykład) na swoich zwycięzców, trzeba wygrać 6 z 10 zawodów do progu rentowności (mały zysk w tym przypadku).

Słowo końcowe

60 sekund Opcje binarne dostarczyć ładunek potencjału i zapewnić sposób, aby wykorzystać możliwości krótkoterminowych.Najlepiej, 60 sekund Opcje binarne należy stosować tylko to, chwytając wysokie prawdopodobieństwo możliwości krótkoterminowych. Istnieje duże ryzyko przekroczenia obrotu tego rodzaju opcji binarnych, ponieważ istnieje możliwość natychmiastowej gratyfikacji, lub jeśli straci potencjał handlu „zemsty”, w którym staramy się zrekompensować straty. To zwykle nie kończy się dobrze. Niższe wypłaty również zasygnalizować, że te opcje powinny być używane oszczędnie. Na dłuższą metę trzeba wygrać około 6 z 10 zawodów do progu rentowności. Aby przyzwoity zysk współczynnik wygrana będzie musiała być wyższa. To jest trudne, jeśli nadmiernie handlu lub handlu przeciętne zestawach. Podobnie jak w przypadku wszelkich handlowych, jakości handlowej zestawach ponad ilość.