Fundacja pogody Binaries

Teraz jesteśmy zakłady na pogodę? Tak, a co lukratywny i ekscytujące rynku jest zbyt. Chociaż często komentarze na temat stanu pogody i jak to wpływa na nas, nigdy nie może przestać myśleć, czy możemy spekulować na temat pogody. opcjeonline.com – Czy to zgrać Teraz to się zmieniło wraz z wprowadzeniem pogodowych opcji binarnych przez Chicago Mercantile Exchange (CME) .Za wprowadzenia Carvil Hurricane Index (CHI ™) zakresu sprzedaży terminowych i opcji, handlowców detalicznych finansowe są obecnie w stanie spekulować na temat stanu pogoda na powrót finansowej. Podobnie jak w tradycyjnych opcji binarnych, pogoda opcje binarne pozwól posiadacz opcji zarobić stałą wypłatę jeśli opcja zamyka się w pieniądze. przydatny link I podobnie jak tradycyjne plików binarnych, pogoda Opcje binarne są oferowane również jako „Call” i „Put” opcje.

Fundacja pogody Binaries
Podczas gdy tradycyjne binarne opierają swoje ceny na ceny aktywów bazowych, ceny binariach pogodowych są oparte na danych zebranych z atmosferycznymi stacji meteorologicznych w całym kraju, takich jak National Weather Service. Dla zakresu CME z plików binarnych pogodowych, ich ceny są oparte na CHI ™. pokazać moje artykuły prasowe Opracowany z pracy opublikowanej przez Lakshmi Kantha, CHI ™ ma na celu zmierzenie potencjału szkód, które mogą zostać wyrządzone przez huragan Atlantyckiego. Przy maksymalnej prędkości i promienia huraganu, te burze w wyznaczonych miejscach są śledzone z ich narodzin aż do ich końca. Oprócz burz, niektóre pliki binarne pogodowe również dążyć do śledzenia temperatury największych miastach w całym kraju.

Dlaczego handlowe pogody Binaries?
Chociaż binarne pogodowe są tylko niedawne utworzenie, mają ich trafności w dzisiejszym nowoczesnym świecie finansowym. Przybyli na temat jako skutek konieczności takiego instrumentu umożliwiającego straty, które nastąpiłyby po wyniszczającym burzy, takich jak huragan Katrina czy huraganu Sandy. przeczytać tutaj Innymi słowy, zapewnia te z narażeniem huraganu prosty sposób zabezpieczenia się przed ewentualnymi stratami.

Innym powodem do obrotu binarne pogoda jest po prostu zyski. To tylko kolejny aleja w którym zainteresowane strony mogą korzystać z intuicji dotyczących pogody na zysk z ich umiejętności.

Brokerzy Oferuję Binaries pogody
biorąc pod uwagę fakt, że pliki binarne pogodowe były tylko niedawne wprowadzenie do świata finansowego, istnieje obecnie tylko garstka pośredników, którzy oferują tego typu plików binarnych do handlu z. Jednym z takich pośrednik jest Weathki.com. http://www.opcjeonline.com/plus500/ Weathki.com specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom możliwość czerpania korzyści z przewidywaniami dotyczącymi temperatury kilku dużych miast na całym USA z prawidłową przewidywania, przedsiębiorcy mogą zarobić nawet do 80% kwoty, że zainwestowane. Teraz tutaj jest szansa, aby zarobić trochę pieniędzy na codzienne zjawisko, że większość z nas zna.